Použiji a skladuji obrázek
Ondřej Šuhaj
Lektoruje jako zaměstnanec organizace Attavena o.p.s. Zde se také podílí na koordinaci projektů Jak na to a Podnikám a vynikám. Mezi jeho zájmy v oblasti ICT Více o lektorovi »
Kurz teď nemá vypsaný termín
Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.
Rádi fotíte, ale o uskladnění snímků toho moc nevíte? Narážíte na problém při exportu a tisku snímků? Tušíte, že lze snímky hromadně třídit a editovat, ale v praxi nevíte jak na to? Pokud zni Vaše odpověď ano, tak je tento kurz právě pro Vás.
Kurz se zabývá používáním obrázků poté, co je získáte – ať už stažením z internetu nebo pořízením vlastními silami. Budeme se zabývat tím, jak obrázek publikovat a kde ho sdílet. Představíme výhody a nevýhody online úložišť a naučíme se ty nejzákladnější ovládat. Zároveň si podrobně popíšeme export snímků a jejich tisk.
Pro všechny, kteří chtějí mít své obrázky v bezpečí, vysvětlíme celý postup skladování, třízení a evidence obrázků. Nedílnou součástí je také kapitola o zálohování snímků, jejich kompresi a zpětné dekompresi. Se znalostmi, které jsme se Vám v kurzu rozhodli předat, pro vás již následná úprava obrázků a fotografií nebude žádný problém.
Tento intenzivní kurz probíhá ve dvou částech:
- Po přihlášení ke kurzu od nás obdržíte základní studijními materiály – videonávody, cvičeními a další pomůcky. Ještě před začátkem kurzu budete mít za úkol tyto úvodní informace projít a nastudovat. Tyto materiály jsou ve formě krátkých videí a názorných cvičení. Studijní náročnost činí přibližně 3 hodiny. Díky tomuto individuálnímu přístupu, kdy účastník ještě před kurzem nastuduje základní informace, je kurz vhodný jak pro úplné začátečníky s počítače, tak pro pokročilé, kteří nemusí absolvovat rozsáhlejší teoretickou výuku základních znalostí.
- Druhou část kurzu tvoří osobní výuka lektora. Při ní už se nebudeme tolik zaměřovat na teorii a popis různých metod práce. V praxi si společně vyzkoušíme konkrétní způsoby řešení modelových situací a představíme si používání zajímavých softwarů.
Kurz je jednou z částí projektu JAK NA TO (č. CZ.1.07/3.2.08/02.0036), financovaného z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Naším cílem je zdarma umožnit výuku několika osobám a zjistit od nich zpětnou vazbu k našim studijním materiálům. Podmínkou účasti je tedy vyplnění krátkého dotazníku a účast v několikaminutové závěrečné diskuzi.
Další zajímavé kurzy
Změna v pracovním životě - ano, ale jak
Praha ,
Prakticky ke spokojené a efektivní komunikaci: Co Ti nejde, proč se neprosadíš a neříkáš co potřebuješ?
Webinář - online ,
Excel pro začátečníky
Balíček: Asertivita, Prezentace, Vyjednávání, Pořádek a MS Excel
Citlivost jako dar: raduj se ze své empatie
Praha ,
Nejoblíbenější kurzy tohoto týdne
Jak na obsah jako profesionální kreativci
Praha ,
Tradiční ruční výšivka - od prvního stehu k vlastnímu dílu
Praha ,
Mastermind aneb posuň se dál
Webinář - online ,
Re-Design - Renovace nábytku
Praha ,
Smysluplné rozhovory
Brno ,
Jako amatér bych využila delší praxi s lektorem.
Jsem ráda, že jsem se mohla kurzu zúčasnit, velmi se mi líbil a naučila jsem se novým věcem.
Odpovídáš či reaguješ na tento komentář: