Chile a Argentina

Petr Klymec
Podnikatel. Mentor. Cestovatel. Fotograf. Autor cestopisných článků. Latinoamerica & adventure addict :) Cestování je hnací silou mého života. Cestování Více o lektorovi »

Kurz teď nemá vypsaný termín
Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.
Toto není cestovatelská beseda, ani slideshow či vyprávění z cest po Chile a Argentině. Toto je workshop postavený tak, aby sis mohl naplánovat a splnit svoji životní cestu ty! Tímto workshopem z cyklu Travel Spicer tě naprosto rovnocenně provede buď Petr Klymec a/nebo Honza Žert, kteří se na tento region oba specializují.
Co se dozvíš?
Z letitých zkušeností, mnoha návštěv a pobytů načerpáš praktické tipy, jak si cestu co nejlépe naplánovat, co tam zažít, čemu se vyhnout, jak si nasimulovat itineráře a využít tvůj čas na maximum tak, abys tam za to nenechal tyčku zlata :D
Dostaneš souvislosti do kontextu, dozvíš se i zcela konkrétně co tě bude zajímat. Dostaneš na prohlédnutí i nějaké fotoknihy a podrobné mapy, nad kterýma bude možné prodiskutovat i to, co se v průvodcích nedočteš.
Obě země jsou relativně cenově dostupné a dají se projet i velmi levně, rovněž patří k těm bezpečnějším + s angličtinou si vystačíš!
Pro koho je kurz určen?
Pro každého, kdo zvažuje cestu, nebo alespoň sní o cestě do těchto zemí :)
A také pro všechny, co mají rádi třeba:
- backpaking/camping (jde to tam levně)
- hiking/trekking v horách (Andy jsou světová špička!)
- lyžování/snowboard/serf (obě země nabízí úžasné vyžití)
- divokou přírodu/národní parky (Patagonie, solné pánve, pouště, vodopády, moře ...)
- kosmopolitní i historická města (Buenos Aires, Santiago de Chile, Córdoba,...)
- dobré jídlo (nejlepší steaky na světě a úžasné ryby "za babku"!)
- víno, víno, víno (Malbec, Torrontes, Syrah, Carmenér... ráj!)
- zábavu (tango, fotbal, párty, folklor,...)
Těšíme se na Tvoji účast! :)
Další zajímavé kurzy

Jak připravit kurz na Naučmese.cz

Minimalismus: Zjednoduš si život

Dělejte si grafiku sami - 10 tipů od profesionálního grafika
Webinář - online ,

Hledám úlevu od strachu – koučovací rozhovor
Brno ,

Vytvoř si jednoduše cool grafiku v Canvě
Nejoblíbenější kurzy tohoto týdne

Osobní produktivita
Praha ,

Módní workshop; Sama sobě stylistkou
Praha ,

Objevte Bitcoin (pro úplné začátečníky)
Brno ,

BRAND JE MRKEV: budování značek prakticky & účelně
Brno ,

Štípaná mozaika
Praha ,
Dozvěděla jsem se věci, které bych buď někde dlouho hledala a nebo je ani neměla šanci najít :-) Formát kurzu byl nepochybně velmi přínosný!
Odpovídáš či reaguješ na tento komentář: