Setkání s neslyšícím lektorem znakového jazyka
Jan Wirth
Je lektorem znakového jazyka a přednáší na základních a středních školách v Praze o životě a kultuře neslyšících. Pochází z neslyšící rodiny. Vystudoval Více o lektorovi »
Kurz teď nemá vypsaný termín
Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.
Setkání s neslyšícím lektorem Janem Wirthem, který Vás naučí základy znakového jazyka a představí Vám kulturu neslyšících, Vám otevře oči. Naučí Vás nejen jak navázat komunikaci s neslyšícím lektorem či osobou ale také jak sledovat komunikaci, gesta a řeči těla ve světě. Nemusíte nic slyšet ani mluvit, ale vidět a mít ruce, tedy poslouchat očima a říkat rukama např. jak se jmenujete, co máte rádi atd.
Je hodně předsudků nebo neinformovanosti jak o znakovém jazyce tak o neslyšících. Na kurzu získáte schopnost základy komunikovat ve znakovém jazyce v každodenním životě. Naučí Vám navodit kontakt s neslyšícím, pronikne do tajů znakového jazyka jak u nás v Čechách a tak ve světě a také kulturu neslyšících.
Další zajímavé kurzy
Změna v pracovním životě - ano, ale jak
Praha ,
Prakticky ke spokojené a efektivní komunikaci: Co Ti nejde, proč se neprosadíš a neříkáš co potřebuješ?
Webinář - online ,
Excel pro začátečníky
Balíček: Asertivita, Prezentace, Vyjednávání, Pořádek a MS Excel
Citlivost jako dar: raduj se ze své empatie
Praha ,
Nejoblíbenější kurzy tohoto týdne
Jak na obsah jako profesionální kreativci
Praha ,
Realizace rodinných zahrad
Brno ,
Intuitivní tanec
Praha ,
Smysluplné rozhovory
Brno ,
Tvorba reelsů a dalších trendy formátů pro Instagram v roce 2025
Webinář - online ,
Odpovídáš či reaguješ na tento komentář: