Hledání čínského draka
Milada Hábová
Čínštině se věnuji dlouhou řadu let a jeko lektorka působím deset let v Čínském institutu Praha, kde pořádáme nejen běžné kurzy čínského jazyka pro děti i pro Více o lektorovi »
Kurz teď nemá vypsaný termín
Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.
Kurz bude věnovaný hlavním okruhům čínské civilizace včetně základů čínského jazyka. Účastník kurzu se seznámí se stručnou historií Číny, s její tisíceletou kulturou a přínosem pro celosvětovou civilizaci.
Část kurzu bude věnována praktické výuce čínské kaligrafie, další část potom bude úvodem do výuky praktické čínštiny. V neposlední řadě získajií účastníci praktické rady pro komunikaci s obchodními partnery, výběr turistických zajímavostí a tipy na dobré restaurace, výhodné nákupy a kulturní a sportovní aktivity.
Vycházím z předpokladu, že podobný kurz se na území Prahy v současné době nepořádá, a jeho zaměření i obsah jsou zárukou, ža tato nabízená aktivita bude pro účastníka zajímavá jak po odborné, tak po praktické stránce. V souvislosti s vývojem současné ekonomické situace a rozvojem vztahů mezi ČR a ČLR je kurz velmi užitečný, přínosný a do budoucna pro určitou skupinu populace nezbytný.
Pro vážné zájemce o tuto tématiku bude mít kurz pokračování v podobě několikatýdenních bloků s další možností přípravy na úrovňové zkoušky z čínského jazyka (YCT nebo HSK).
Kurz bude pořádán vždy v sobotu (11.00-14.00 hod.) v centru Prahy. Lokalita je snadno dostupná všemi prostředky MHD s možností placeného parkování poblíž místa konání.
Další zajímavé kurzy
Malování na hedvábí I. - začátečníci
Kdekoli v ČR ,
Upeč si svůj dort a vánočku aneb vše se dá naučit
Brno ,
Facebook kurz (pro firmy / jednotlivce)
Praha ,
Jak: Tvořit skvělé PowerPointové prezentace
Praha ,
Večerní (?) skleněná mozaika
Rousínov ,
Odpovídáš či reaguješ na tento komentář: